Szczegółowy cennik w recepcji – bez ukrytych opłat. Szybka, profesjonalna obsługa. Potwierdzenie SMS-em w dniu wizyty, umówiona. Przyjechali z geometrią. Nie pierwszy raz. Wszystko zrobione, naprawione. Wrócili po 30 minutach – koło nie było prawidłowo wycentrowane. Pomimo przerwy obiadowej – bez problemu, podjechali – naprawili – wszystko idealnie. Mają myjkę Karcher, używają jej przy każdym samochodzie po serwisie kół i opon, do czyszczenia felg po naprawie. 5 gwiazdek? Zdecydowanie tak. Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Wymiana opon, geometria, prostowanie felg, wszystko szybko, precyzyjnie i wytłumaczone z klasą. Polecam każdemu i zawitam tutaj jeszcze nie raz. Powrót do domu samochodem, który nie ściągał w prawo to czysta przyjemność :D Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Ze świątecznych kapci na święta bardzo bym się ucieszyła, ale z „kapcia” w postaci pękniętej gumy już zdecydowanie mniej 😅 Opona: 1, ja: 0. Na kilka dni przed świętami, przedświąteczny chaos i taki niechciany bonus - nie jest łatwo zachować spokój w takich momentach. Wpadłam do serwisu raczej bez wielkich nadziei, a trafiłam na naprawdę fantastyczną ekipę. Mega miła obsługa, dużo spokoju, luzu i autentycznej chęci pomocy - od razu poczułam, że tu zależy im na człowieku, a nie tylko na naprawie. Zostałam umówiona na naprawę nawet poza standardowymi godzinami pracy, co było dla mnie ogromnym wsparciem i naprawdę dużo dla mnie znaczyło. Bardzo dziękuję za życzliwość, elastyczność i ludzkie podejście - takich miejsc i takich ludzi powinno być jak najwięcej! Niech dobroć, którą mi okazaliście, wróci do Was z podwójną siłą w te święta i na każdy kolejny dzień. A kapcie? Niech zostaną tylko na nogach, a wszelkie niespodziewane „kapcie” (których nikomu nie życzę) na drodze lepiej zostawić w rękach tej ekipy - wtedy nawet przedświąteczny chaos staje się dużo łatwiejszy do ogarnięcia 😄 Wniosek? Bądźmy dla siebie dobrzy, może nawet w najbardziej stresujących sytuacjach trafimy na ludzi, którzy naprawdę chcą pomóc - i tacy właśnie są w tym serwisie. Jeszcze raz dziękuję za chęć pomocy 🤩 Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej