Od lat korzystam z tego serwisu i do tej pory wszystko było w porządku. Niestety dzisiejsza wizyta mnie rozczarowała. Przyjazd na umówioną wymianę opon i spóźnienie 5 minut (15:35 zamiast 15:30) przy braku kolejki zakończyło się odmową wykonania usługi. Dodatkowo obsługa bardzo chłodna - bez zainteresowania klientem Szkoda, bo wcześniej zdarzało się, że to klient musiał czekać. Brak elastyczności i podejścia do stałego klienta. Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Zadziała sie kuriozalna sytuacja, mianowicie dzisiaj miałem termin umówiony z wyprzedzeniem tygodniowym na wymianę amortyzatorów, chciałem zostawić auto i otrzymałem informację na miejscu że ciężko bedzie to zrobić bo właściciel warsztatu zdecydował sie że nie będą już robić takiej roboty. Zero telefonu, czwartek zmarnowany 120km przejechane. Oprócz tego Panowie na miejscu jak zawsze w porządku byłem nie raz i zawsze byłem zadowolony wszystko na czas. Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Chciałabym serdecznie polecić ten warsztat samochodowy. Usługa została wykonana na najwyższym poziomie- pełen profesjonalizm od początku do końca. Obsługa bardzo uprzejma ( tu szczególnie dziękuję panu Adamowi i panu Maciejowi) rzetelna i pomocna,a wszystkie prace zostały dokładnie wyjaśnione. Naprawa przebiegła sprawnie i terminowo a samochód działa bez zarzutu. Widać duże doświadczenie oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę. Zdecydowanie jest to miejsce godne zaufania, do którego z pewnością wrócę w przyszłości. Polecam każdemu kto szuka solidnego i uczciwego warsztatu. Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Gorąco polecam! Obsługa była po prostu znakomita, a pomoc została udzielona błyskawicznie. Personel jest bardzo kompetentny i przyjazny. Co więcej, ceny są naprawdę uczciwe i rozsądne. Z przyjemnością skorzystam ponownie! Pozdrowienia ze Szwajcarii, do zobaczenia wkrótce! Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej