Regularnie zmieniam koła sezonowo. Zawsze wszystko przebiega bardzo sprawnie i profesjonalnie. Obsługa konkretna, uprzejma i widać, że znają się na swojej pracy. Duży plus także za czystość i porządek – zarówno na stanowiskach, jak i w poczekalni, co w serwisach opon nie zawsze jest standardem. Można spokojnie poczekać na auto w komfortowych warunkach. Wymiana kół szybko, bez problemów, polecam! Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Chłopaki potrafili wyważyć mi dwie markowe reklamowane opony które inne 3 wulkanizację nie dali rady.Czujniki miałem sprawdzone gratis.super tak trzymać! Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Profesjonalne podejście. Temat załatwiony w kilka godzin. Kupowałem używane opony zimówki. Eleganckie. Szybka identyfikacja po aukcji z OLX wskazanie jednego z dwóch zakładów. Szybka wymiana, bez ściemy. Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej