przyjechałem dzisiaj z polecenia z problemem ze śrubami zabezpieczającymi. kół nie dało się odkręcić, ponieważ nakładek na śruby zabezpieczające nie miało nawet ASO BMW. panowie od ręki wzięli samochód i w godzinę wymienili śruby na odpowiednie. dzięki! Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Porządna robota i udana wizyta. Olej zmieniony, klimatyzacja sprawdzona, odgrzybiona oraz nabita. Wszystko przebiegło sprawnie, bezproblemowo i w bardzo dobrej cenie. Polecam! Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Korzystałem już kilka razy z usług i bez najmniejszych zastrzeżeń Raz nawet przyjechałem z polecenia innego mechanika bo bał się coś zrobić bo niby się nie da a tutaj się dało Polecam Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Świetny fachowiec zwłaszcza gdy jest problem z uszkodzonymi felgami. U trzech firm próbowałem naprawiać uciekające powietrze z opony i dopiero jemu się udało. Profilaktycznie polecam sprawdzać ciśnienie po wymianie opon jeśli auto było robione przez kilku mechaników na raz gdyż zdarzają się różnice pomiędzy poszczególnymi kołami Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej