Kolejny raz jako osoba przewożąca auto do naprawy jestem bardzo mile obsłużony. Jest bardzo miły pan który wyjdzie pomoże i doradzi. Dostałem polecenie od znajomych i więc dlatego warto polecieć. Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Ten warsztat kolejny raz uratował mi wyjazd. Za każdym razem jak zadzwonię jest szybko z terminem. Dwa razy przyjechałem z samochodem, tłuczenie, metaliczne dźwięki... byłem nastawiony na nie wiadomo co. Oba przypadki zakończyły się bezpłatną pomocą, bo okazało się, że to jakieś pierdoły. Kilka razy zmiana opon, wyważenie, pomoc z wbitym w oponę gwoździem. Bardzo polecam! Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej