Jestem świeżo po wymianie opon i wyważaniu, więc na gorąco muszę przyznać, że moje doświadczenie było bardzo pozytywne. Nie jest to nasza pierwsza wizyta i za każdym razem bardzo dobrze oceniamy kontakt z chłopakami w warsztacie. Obsługa jest uprzejma, uśmiechnięta i pomocna. Pomimo że do zamknięcia pozostawało zaledwie kilkanaście minut, zostałam bez problemu przyjęta, a usługa została wykonana sprawnie i profesjonalnie. Chłopaki zapakowali stare opony w worki, a dodatkowo włożyli je do bagażnika. To warsztat, więc wiadomo — normalni ludzie, luz, poczucie humoru i fajny vibe, ale jednocześnie wszystko odbywa się z szacunkiem. Widać, że znają się na rzeczy i robią dobrą robotę. Trudno mi więc zgodzić się z niektórymi pojawiającymi się opiniami — mam zupełnie odmienne doświadczenia. Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Z czystym sumieniem polecam ten serwis. Przyjechałem z gwoździem w oponie i zostałem obsłużony od ręki. Cała operacja przebiegła szybko, a koszt naprawy nie był zawyżony. Ekipa konkretna i profesjonalna. Samochód typu bus. Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Złapałem gumę na 74ce. Gdyby nie Pan Robert czekałaby mnie noc w szczerym polu, bo jako jedyny z okolicznych wulkanizatorów był w stanie pomóc w niedzielny wieczór. Nie czekałem długo, zrobil szybko i profesjonalnie a cena odpowiednia za usługę. W pierwszej kolejności chciał pomóc drugiemu człowiekowi za co jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej