Robiłem w październiku pełny serwis olejowo-filtrowy i niestety po serwisie jak by skrzynia biegów zaczęła mi chodzić gorzej jak by przypadkiem został dobrany zły olej na paragonie był tylko 75W a nie 75W-85. Poza tym nie mam więcej zastrzeżeń miła obsługa była i autko odebrane czystrze jak wstawiałem. Napewno dam wam jeszcze szansę Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Powiem tak! Super warsztat! Pomoc po godzinach pracy! Jeszcze nie wzięli ani grosza a przyjechali w tym samym dniu... Po prostu szacunek !!! Oby więcej takich ludzi !!! Pozdrawiam Panowie Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Umawiłem się na wymianę opon – ustaliliśmy konkretną datę i godzinę. Zostawiłem auto i po około godzinie wszystko było gotowe. Wymienili opony, sprawdzili światła, płyn chłodniczy oraz płyn hamulcowy. Starą oponę, którą chciałem zachować, zapakowali i zostawili w bagażniku. Szybka, solidna i profesjonalna obsługa. Dziękuję! Polecam! Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Super szybka i profesjonalna obsługa, do tego przy zmianie kol szybka diagnostyka. Polecam !!!! Wieszkosc w zarach to niestety partacze a tu wręcz przeciwnie :D Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Pan przyjął mnie praktycznie z drogi w sobotę, pomógł zdiagnozować problem z autem i jeszcze tego samego dnia postarał się zrobić co mógł, aby auto jeździło normalnie. Bardzo polecam ! Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej