Zdecydowanie najlepszy swrwis opon z jakim mialem styczność! Dlugo szukałem miejsca z dobrym sprzętem I fachową obsługą, po wizycie, w którym jazda samochodem będzie przyjemnością. Gorąco polecam! Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Naprawialiśmy oponę w której był wkręt. Wszystko poszło sprawnie. Czysty warsztat, miła i profesjonalna obsługa. Mam bardzo dobre wrażenia z tej wizyty. Polecam. Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Szybko, sprawnie i, co ważne w przypadku warsztatu, bez naciągania. Profesjonalna obsługa, wymiana opon i serwis klimatyzacji wraz z ozonowaniem wykonane wzorowo. Polecam. Edit po kilku latach: korzystałem z różnych usług - od mechaniki, przez serwis klimatyzacji po wulkanizację. Zawsze wszystko tip top. Miałem też kłopot z jednym kołem. Po wymianie opon i wyważeniu było mimo wszystko czuć na budzie wibracje. Dokonali optymalizacji koła i mimo krzywej dość opony (pokazano mi na wyważarce, jak guma bije na obwodzie), udało się wyeliminować wibracje. Przekazano mi również wyniki badania, abym mógł reklamować oponę. Pełen profesjonalizm. Zarówno Panowie w biurze jak i na warsztacie znają się na robocie. Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej