Profesjonalnie i szybko, pomimo że się spóźniłem. Serwis prawie w centrum, mają swój parking, poczekalnię dla klientów. Brakło mi tylko kawy i chętnie posiedziałbym dłużej. Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Panowie wymieniając mi opony z zimowych na letnie nie przykręcili 3 śrub . Na szczęście nic się nie stało aczkolwiek wizyta u innego mechanika była wskazana . Poinformowałam latex Wrocław na krakowskiej o przebiegu zdarzenia. Pan bardzo przepraszał . Proponuje uważać 👀 Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Wszystko w porządku!!! Polecam. Wykonali zbieżność w mojej Toyocie - dodam tylko że autoryzowany serwis Toyoty dwa razy zrobił to źle! Panowie podeszli profesjonalnie do tematu i ustawili kierownicę w poziomie tak jak powinno być. Polecam! Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej