Świetny właściciel warsztatu, pomimo tego że wszyscy pracownicy byli zajęci sprawnie pomógł wyrównać ciśnienie w oponach po odbiorze auta z salonu. :) Z zaangażowaniem podszedł do podejrzenia przebicia opony. Bardzo polecam!! Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej
Bardzo rzetelna i pomocna firma. Panowie właściciel i pracownik wykazali się zrozumieniem i naprawili mi samochód , który doznał awarii na trasie. Zdiagnozowali przyczynę, wymienili co trzeba i skasowali normalne pieniądze (bez dodatkowych opłat za ekspresową usługę i żadnego wymyślania). Wyczyścili auto z wycieku oleju i mogłem wracać na trasę. Oby więcej takich empatycznych ludzi i takich fachowców. Dzięki wielkie jeszcze raz! Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej